godło

Sąd Rejonowy w Strzelinie

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Aktualności Komunikat dotyczący pracy kuratorów sądowych

Komunikat dotyczący pracy kuratorów sądowych

W związku z zagrożeniami rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 i zaleceniami Ministerstwa Srpawiedliwości oraz na  podstawie zarządzenia nr 0210-21/20/Ku.O. Prezesa Sądu Okręgowego we Wrocławiu z dnia 16 marca 2020 r., zostaje wstrzymane przeprowadzanie wywiadów środowiskowych przez kuratorów sądowych oraz wstrzymane  wykonywanie przez kuratorów sądowych orzeczeń dotyczących realizowanych  kontaktów z ich udziałem, a także wykonywanie orzeczeń na zasadach określonych w treści art. 5986-12 k.p.c., dotyczących przymusowego odebrania osoby podlegającej władzy rodzicielskiej lub opiece.

W związku z powyższym, kontakt z kuratorami sądowymi ograniczony jest do  kontaktów drogą elektroniczną lub korespondencyjną na poniższe adresy oraz w godzinach urzędowania Sądu na podane numery telefoniczne. 

Starszy Sekretarz Sądowy

Agata Katan

Dane kontaktowe

ul. Bolka I Świdnickiego 7

57-100 Strzelin

tel. 71 7499183

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Kierownik Zespołu

Elżbieta Kohman-Muzyka

tel. 71 7499182

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Zobacz stopkę...


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player